Elvana Gjata
Elvana Gjata
  • 22
  • 241 924 288
  • Gick med 11 jul 2014
Official Channel of Elvana Gjata.
Subscribe to connect and get notified.
Be the first to know!

Video
Elvana Gjata - A m'don
Elvana Gjata - A m'don
3 månader sedan
#elvanagjata #amdon Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo Produced by : Arbre Blass Directed by Emir Khalilzadeh Mixed and mastered by Johan Bejerholm Production Company: ASTRONOT FİLM Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ DOP: EMRE KARBEK Editor: ÖZKAN AKSULAR Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ Lyrics : Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone? (x4) Nanana Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po m’mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon ..Love.. Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone.. A ki ca me thone ma vone.. Une me ty jom still in Love E ti shume mire e di Une me ty jom still in Love E ti e di.. Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon ..Love.. Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/ Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (C) 2019 East Music Matters
Elvana Gjata x Capital T - Fustani
Elvana Gjata x Capital T - Fustani
4 månader sedan
#elvanagjata #capitalt #fustani #truekapo Written by : Elvana Gjata, Capital T Beats by : BO Beatz & Cano Produced by : Rzon, Arbre Blass Directed by Emir Khalilzadeh Mixed and mastered by Johan Bejerholm Lyrics : Intro : We talk about money We talk about fame We talk about success But at the end of the day We got something much bigger We ALBANIANS Vers 1 : She bossy im bossin Jena nalt per qata flasin Po per inati pe majna partyn Per inati pe hallakatim Se kudo qe shkoj e boj sikur n shpi tem Haverat e mi vip-a spo i nxen Une po t’shoh pe di po t dhem Po nuk e kom problem Se pi shtina me kcy pa tallava Clubi o tu u thy ra-ta-ta-ta E une jom tu t’kqyr u-na na na Sonte koke bo ti per mashallah O per mashallah Ref. O sa mire po rrin fustani M’kalli m’kalli m’kalli Nuk e le le ,nuk e le le Nuk e jo jo jo Nuk e le le ,nuk e le le Nuk e lo se mkalli Big money moves Po ti prap te une Ti falu ti falu Boj ca t’dush por ti prap te un Ti falu ti falu Ti mos u bo xheli Ti mos u bo xheli djali Ti mos u bo xheli Ti mos u bo xheli djali O sa shume po lun ti more Po nuk o e lehte besoje Do e di U e di Ref. O sa mire po rrin fustani M’kalli m’kalli m’kalli Nuk e le le ,nuk e le le Nuk e jo jo jo Nuk e le le ,nuk e le le Nuk e lo se mkalli EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/ Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (P)&(C) 2019 East Music Matters
Elvana Gjata - Xheloz (ABELOMANIA Rmx)
Elvana Gjata - Xheloz (ABELOMANIA Rmx)
7 månader sedan
#xheloz #elvanagjata #abelomania ABELOMANIA Rmx Music : Pirro Cako Lyrics : Pirro Cako, Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : Nganjëherë ta bëj me hile sedrën me t’ngacmu’ se e di që edhe kokën ti e len për mu. Majtas- djathtas hallakatem kur du me t’lëndu si për dreq më shkon më keq edhe më shumë të du’. Të du, të du, të du (3x) Refren Mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu. Nganjëherë të bëj ke hije e me loz nga pak me ti pak si i ke lotët syve rreth e qark. Vishem bukur që t’më shohin gjithë qyteti mu por unë dritën e kam marrë veç nga sytë e tu. Nga sytë, nga sytë, nga sytë e tu (3x) Refren 2x Mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu. Ti mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu.
Elvana Gjata - Tavolina e Mërzisë (Cricket Rmx)
Elvana Gjata - Tavolina e Mërzisë (Cricket Rmx)
7 månader sedan
#sashumetepasnadasht #tavolinaemerzise #elvanagjata #rmx RMX by Cricket Listen on Spotify : smarturl.it/tavolinaemerzise/spotify Music : Armend Rexhepagiqi Lyrics : Aida Baraku Arranged by Darko Dimitrov Music Video / Supercut Director: Besian Durmishi Producer: Adea Kelmendi DOP: Boubkar Benzabat Focus: Lisa Vasilieva Photo: Karen Gkiounasian Production Manager: Agnesa Kelmendi EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/ Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (C) 2019 East Music Matters Lyrics : Jam atje Ku rashe pertoke Ku mke godit Mas ulti nbote Jam me shishen e dashnise Ne tavoline e merzise Jam atje Ku u theva keq Nga lista te gjalleve Ku ti me ke heq Jam me troshat e dashnise Ne tavolinen e merzise Sa shume te pasna dasht Sa shume pasna perbi Skom dite me bo ma mire Ma mire nuk pasna dite Ma mire nuk pasna dite Dashnine e du Po frike kam prej dashnise Kjo jeta njerke Me largoj prej shoqnise Ma ka rujt nje vend te lire Ne tavolinen e merzise O zemer ja ku jam Rrezome me gisht Emrin thuma Njollose lirisht Jam aty prej ka jam nis Ne tavolinen e merzise.. Sa shume te pasna dasht Sa shume pasna perbi Skom dite me bo ma mire Ma mire nuk pasna dite Ma mire nuk pasna dite
Elvana Gjata - Pa Dashuri
Elvana Gjata - Pa Dashuri
8 månader sedan
#elvanagjata #padashuri #ermalmamaqi #2gishtmjalte Official soundtrack "2 Gisht Mjaltë" Produced by P I N T 🌶 Music & Lyrics: Arsim Bunjaku, Lyrical Son Rec & Arrangenent: K Master Mix & Master : PressPlay Live Instruments: Astrit Stafa - Guitar Visar Kuqi - Bass Guitar Valon Berisha - Drums Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/ Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (C) 2019 East Music Matters
Elvana Gjata - Tavolina e merzise
Elvana Gjata - Tavolina e merzise
8 månader sedan
#sashumetepasnadasht #tavolinaemerzise #elvanagjata Listen on Spotify : smarturl.it/tavolinaemerzise/spotify Music : Armend Rexhepagiqi Lyrics : Aida Baraku Arranged by Darko Dimitrov Music Video / Supercut Director: Besian Durmishi Producer: Adea Kelmendi DOP: Boubkar Benzabat Focus: Lisa Vasilieva Photo: Karen Gkiounasian Production Manager: Agnesa Kelmendi EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/ Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (C) 2019 East Music Matters Lyrics : Jam atje Ku rashe pertoke Ku mke godit Mas ulti nbote Jam me shishen e dashnise Ne tavoline e merzise Jam atje Ku u theva keq Nga lista te gjalleve Ku ti me ke heq Jam me troshat e dashnise Ne tavolinen e merzise Sa shume te pasna dasht Sa shume pasna perbi Skom dite me bo ma mire Ma mire nuk pasna dite Ma mire nuk pasna dite Dashnine e du Po frike kam prej dashnise Kjo jeta njerke Me largoj prej shoqnise Ma ka rujt nje vend te lire Ne tavolinen e merzise O zemer ja ku jam Rrezome me gisht Emrin thuma Njollose lirisht Jam aty prej ka jam nis Ne tavolinen e merzise.. Sa shume te pasna dasht Sa shume pasna perbi Skom dite me bo ma mire Ma mire nuk pasna dite Ma mire nuk pasna dite
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike
År sedan
Stream & Download : smarturl.it/mikeoutnow facebook.com/eastmusicmatters/ Follow John Shahu on Facebook : facebook.com/johnshahumusic Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo) Produced by : Arbre Blass Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula Film by: Supercut Studio Directed by: Besian Durmishi Video produced by: Adea Kelmendi Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (C) 2018 East Music Matters Lyrics : Chorus. Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E kam dit nuk vjen me [Elvana] Ai sdin sa du Me ke rrin me dit sa du Ku je tash me dit sa du Si ndalum ditet iken Asnjehere me nuk u lidhen Jemi rrit tani my baby Ndonjehere me merr Malli per ty me merr O sa shume me merr Historia na ndau Po sikur ne te ishim bashke A thu do ishim dasht.. Chorus Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E kam dit nuk vjen me [John] Drinking the night away All the memories I replay I kerkoj per ty nuk te gjej Si ndalum ditet iken Asnjehere me nuk u lidhen Jemi rrit tani my baby [Ledri] Em ki pas 2000 puthje ngat tash em ki 2000 puthje larg 2000 puthje larg Tik, tik, tik, tik tak Zemres mos i jep ti attack Ooo nah nah Vet ti ike e na le nah nah Afer meje mo nuk je nah nah Po du me dit hala a mnje Aaaaa Ki menu i ki po si ke ndore ti Po si po si ke po si ke ndore ti Syt e menen tem mo si ke ndore ti Jo jo , pse si ke ndore ti Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen Bota e vogel nese mki hala en men Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen Chorus. Hey ti Mike Diten kur me the se ike Zerin dhe shpirtin ma fike E kam dit ti nuk vjen me Ti shkove Ne qytet tjeter u ndodhe Dhe gjysmen e more E kam dit nuk vjen me
Elvana Gjata - Ku Vajti
Elvana Gjata - Ku Vajti
År sedan
Listen on Spotify, Apple Music and more : smarturl.it/kuvajti Elvana Gjata - Ku Vajti (written by Arber Gjikolli, Elvana Gjata) Produced by : Big Bang (Redbox Entertainment) Lyrics : Elvana Gjata Choreography : Albi Nako Dance Video produced by : Pro Video Licensing : lc@eastmusicmatters.com instagram.com/elvanagjataaaa facebook.com/elvanagjatazyrtare twitter.com/GjataElvana (P)&(C) 2018 East Music Matters Lyrics : Ku vajti dashuria Ooo ku vajti ? Dashuri me nuk ka Aman si po me le vetem Si po me le vetem Aman kush ta gezon ty jeten? Ref: Kom pa kom nih si ty skom pa Kom mendu se ben shaka Po ku gjen me ti si mua? Nuk ka ,nuk ka ,nuk ka Skam hile skam hile Baby une te du pa hile Skam hile o skam hile Baby ti e di shume mire se je me fat A ja A ja A ja vlen Kohen pas ta kthej A ja A ja A ja vlejn kta lot si lumenj Oh A e di? Se sa shume eshte dasht Oh A e di? Ne te jemi bashk Aman si po le vetem ? Si po le vetem? Aman,kush ta gezon ty jeten? Kom pa kom nih si ty skom pa Kom mendu se ben shaka Po ku gjen me ti si mua Nuk ka nuk ka nuk ka Skam hile skam hile Baby une te du pa hile Skam hile oh skam hile Baby ti e di shume mire se je me fat..
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
År sedan
Music : Pirro Cako Lyrics : Pirro Cako, Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : Nganjëherë ta bëj me hile sedrën me t’ngacmu’ se e di që edhe kokën ti e len për mu. Majtas- djathtas hallakatem kur du me t’lëndu si për dreq më shkon më keq edhe më shumë të du’. Të du, të du, të du (3x) Refren Mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu. Nganjëherë të bëj ke hije e me loz nga pak me ti pak si i ke lotët syve rreth e qark. Vishem bukur që t’më shohin gjithë qyteti mu por unë dritën e kam marrë veç nga sytë e tu. Nga sytë, nga sytë, nga sytë e tu (3x) Refren 2x Mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu. Ti mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu.
Elvana Gjata - Me Fal (3EP)
Elvana Gjata - Me Fal (3EP)
År sedan
Music : Pirro Cako, Elvana Gjata Lyrics : Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : S’ma fal ti... unë e di më shumë ku të kam vrarë nuk desha, besomë nuk desha. S’ma fal ti... unë s’u bëra kurrë si ti ke dash’ si ti ke dash’, si ti ke dash’ si ti ke dash’ Si një mallkim, si mallkim unë...unë... Sot dua të të them më fal asgjë më shumë, njeri unë jam Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di Ndoshta dhe më keq do bëje ti. Harrohet, oh sa shpejt harrohet çdo e mirë jo e keqja, jo e keqja Mësohet, kam mësuar shumë nga çdo gabim nuk guxoj të mendoj dhe njëherë të lëndoj unë ty Sot dua të të them më fal, asgjë më shumë njeri unë jam mos gjyko ti zemra ime, se kush e di ndoshta dhe më keq do bëje ti Mos gjyko ti zemra ime se kush e di ndoshta dhe më keq do bëje ti...
Elvana Gjata - Ti Shqiperi me jep nder (3EP)
Elvana Gjata - Ti Shqiperi me jep nder (3EP)
År sedan
Music : Pirro Çako Lyrics : Naim Frasheri Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : O ju malet e Shqipërisë dhe ju lisat e gjatë, fushat e gjëra me lule që ju kam ndërmënd ditë e natë. Ju bregore bukuroshe e ju lumenj të kulluar, çuka, kodra, brinja, gërxhe e ju pyje gjelbëruar, unë... do këndoj për dashurinë që ju mbani, që ju mbani edhe ushqeni. O vendasit e mi të bekuar, ju mendjen time, ju mendjen ma dëfreni. Refren Ti Shqipëri më jep nderin e madh Ti Shqipëri më jep emrin shqiptar Se zemrën ti ma gatove , ti ma gatove plot dëshirë e zjarr.
Elvana Gjata - Vec nje pike (3EP)
Elvana Gjata - Vec nje pike (3EP)
År sedan
Music : Pirro Çako Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : Veç një pikë Pa ty tani çdo gjë është gri dhe dielli ditën duket bardhë e zi. Pa ty tani s’ka më magji çdo ditë një shije ka pa histori. Të të shoh njëherë sa m’ka marr malli me ma kthy buzëqeshjen që m’ka shku’. Një takim të fundit me ty për së gjalli me këtë këngë të trishtë do t’kisha ftu’. Refren Veç një pikë t’më kishe dash ti veç një pikë më shumë se veten jetën sot do t’kishim gzu’. Veç një pikë t’më kishe prit ti sikur mos më kishe ik ti për dashnin, do t’kishim knu’. Pa ty tani një Zot e di sa lutem unë të ndodhi një çudi. Pa ty tani a mund të pi një gotë me fund që shpirti të mos ngrij. Të të shoh njëherë sa m’ka marr malli me ma kthy buzëqeshjen që m’ka shku’. Një takim të fundit me ty për së gjalli me këtë këngë të trishtë do t’kisha ftu’. Refren Veç një pikë t’më kishe dash ti veç një pikë më shumë se veten jetën sot do t’kishim gzu’. Veç një pikë t’më kishe prit ti sikur mos më kishe ik ti për dashnin, do t’kishim knu’.
Elvana Gjata - Festojme (3EP)
Elvana Gjata - Festojme (3EP)
År sedan
Music : Pirro Çako Lyrics : Pirro Çako Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : Festojmë Sot miq unë ju kam ftuar në shtëpinë time të pimë për të festuar ditën e lindjes time. Bëj sikur po gëzoj bëj sikur po jetoj por brenda zemrën time po e çjerr me thonj. Bëj sikur të harroj bëj sikur po këndoj me zërin tim, veten po helmoj. Refren Të gjithë sot po festojnë po asnjeri nuk di se po mbaroj po mbaron ky shpirti im çdo ditë, çdo ditë prej ditës që ke ik’. 2x E keni zbukuruar sot, mbrëmjen time me shpirt duke uruar për vitet që do të vinë. Bëj sikur po gëzoj bëj sikur po jetoj por brenda zemrën time po e çjerr me thonj. Bëj sikur të harroj bëj sikur po këndoj me zërin tim, veten po helmoj. Refren Të gjithë sot po festojnë po asnjeri nuk di se po mbaroj po mbaron ky shpirti im çdo ditë, çdo ditë prej ditës që ke ik’ . Të gjithë sot po festojnë po asnjeri nuk di se po mbaroj po mbaron ky shpirti im çdo ditë, kam frikë të mbetem vet’, kam frikë.
Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)
Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)
År sedan
Lyrics: Pirro Çako,Elvana Gjata Music: Pirro Çako Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : Ndryshuar E tani në dhomën time vetëm rastësisht më je kujtuar si u bëmë nga gjithçka në një asgjë. E sa herë jemi betuar kurrë s’do ishim zëvendësuar mesa duket gjërat kanë ndryshuar. E tani në dhomën time vetëm fjalët tona m’u kujtuan si rrëfimi i një përralle të pashkruar. Ti për mua ishe rreze dielli unë për ty një gur i çmuar mesa duket gjërat kanë ndryshuar. Ishte histori e bukur shumë s’e shpëtuam dot as ti, as unë në miliona kombinime si kjo histori më nuk do të gjejmë as unë, jo as ti E tani në dhomën time vetëm s’mund të fle, se dhimbja më lë zgjuar si u bëmë nga gjithçka në një asgjë asnjëherë s’kemi besuar dikush nga ne do ish larguar mesa duket gjërat kanë ndryshuar. Ishte histori e bukur shumë s’e shpëtuam dot as ti, as unë në miliona kombinime si kjo histori më nuk do të gjejmë as unë, jo as ti. Ishte histori e bukur shumë s’e shpëtuam dot as ti, as unë në miliona kombinime, ne do e vuajmë, ne do e vuajmë por nuk do të gjejmë as unë, jo as ti.
Elvana Gjata - 3EP | Dokumentari
Elvana Gjata - 3EP | Dokumentari
År sedan
Courtesy of EMM / East Music Matters Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters
Elvana Gjata - "3" EP - The Live Sessions
Elvana Gjata - "3" EP - The Live Sessions
År sedan
E Shtunë 10 Shkurt 20:05 Top Channel Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa
Behind the scenes | Forever Is Over
Behind the scenes | Forever Is Over
2 år sedan
Stream & Download : smarturl.it/foreverisover Official Video : sezone.info/view/ZW5WZWtyRWJISHM.html Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters
ELVANA - IDENTITY
ELVANA - IDENTITY
2 år sedan
Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa
Elvana Gjata feat. Capital T & 2Po2 - Lejla (Official Trailer)
Elvana Gjata feat. Capital T & 2Po2 - Lejla (Official Trailer)
3 år sedan
Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa
Elvana Gjata #puthe... Live Sessions Testing
Elvana Gjata #puthe... Live Sessions Testing
5 år sedan
Elvana Gjata #puthe... Live Sessions Testing
#puthe
#puthe
5 år sedan
Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa Copyright NRG Multimedia 2014
Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)
Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)
5 år sedan
Official by Elvana Gjata Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - instagram.com/elvanagjataaaa East Music Matters
Besmir Dalipi
Besmir Dalipi - 8 dagar sedan
yll fare eshte
Besa Sena
Besa Sena - 8 dagar sedan
Omg ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Hama Ali
Hama Ali - 9 dagar sedan
Wer kommt von slavik?
Ernane D Barros
Ernane D Barros - 10 dagar sedan
beautiful music liked clip you are to be congratulated
Fiorni Zani
Fiorni Zani - 10 dagar sedan
Who thinks that elvana should represent albania in ESC 2020 👇Smash this button
Princess Daisy
Princess Daisy - 11 dagar sedan
She should go to eurovision
Fatbardh Elqeni
Fatbardh Elqeni - 11 dagar sedan
je super diva zmr je me emira
David Grace
David Grace - 11 dagar sedan
Great song and MV ❤🖒
erika luta
erika luta - Månad sedan
te dua Elvana Gjata❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Martina Hushi
Martina Hushi - Månad sedan
Elvana jam fanca jote kush e degjon kete kenge do ti sjelli fat
Alexander R
Alexander R - Månad sedan
Coño pero madre mía es hermosa. Damn she's hot😍🔥
Epiri Cham
Epiri Cham - Månad sedan
Imagine if Elvana Gjata and Dua Lipa did a collaboration. Would be lit 🔥
Delfin Hajrizi
Delfin Hajrizi - Månad sedan
Une dua qit musik
Serxho Vlore
Serxho Vlore - Månad sedan
Sa e mir je moj elvana i ke te gjitha te mirat shum suksese pac ne jeten tende ❤️🌺🌹💐👏👏👏👏👏
Einstein Nephew
Einstein Nephew - Månad sedan
Whores !!
Flutura Selimi
Flutura Selimi - Månad sedan
Shum bukur
Hamza Emini
Hamza Emini - Månad sedan
Tayna Like Elavana gjata comment
Me Mungon o goc
Me Mungon o goc - Månad sedan
Unlike ❤️❤️
Noor Hasan
Noor Hasan - Månad sedan
This song deserves 1 million likes, who else agree.
Meri Manollari
Meri Manollari - Månad sedan
💞💕💓💗💖❤️
I Love You
I Love You - Månad sedan
Fantastic 💋
romeo sherifi
romeo sherifi - Månad sedan
Ma e mira ne shqipri
Kein Raca
Kein Raca - Månad sedan
Почему flori mumajesi иму болит сердце потому ты очень красивая девушка, они тебя любит очень сильно
rosha ona
rosha ona - Månad sedan
Super
hiti hiti
hiti hiti - Månad sedan
hallall je yll
Abi Abibos
Abi Abibos - Månad sedan
O elvana je femra ma e bukur shqiptare
Massi Barakzai
Massi Barakzai - Månad sedan
The Music is just awesome Beautiful song , Love from Afghanistan to Albanians 😘🔥
sheyla paniura
sheyla paniura - Månad sedan
😊😊
Mjaftoni Danaj
Mjaftoni Danaj - Månad sedan
Sa keng e bukur
KaTiiL-ALBoZz-YT
KaTiiL-ALBoZz-YT - Månad sedan
subscribe to my chanel ...............
Arton Cakolli
Arton Cakolli - Månad sedan
❤🤗😘
Ilir Sulku
Ilir Sulku - Månad sedan
Thjesht bukur
*empty void* -
*empty void* - - Månad sedan
where was this music video recorded?
lola babeh
lola babeh - Månad sedan
shum bukur 😍💖
ammar hoti
ammar hoti - Månad sedan
Pas veshtersis vjen lehtsimi.
super star
super star - Månad sedan
❤👌
Lavdurim Gjoni
Lavdurim Gjoni - Månad sedan
Elvana je fansja ime me e madhe
qiric gjipali
qiric gjipali - Månad sedan
Kudo që shkon Elvana , alele alele .. Bravo Elvana..
Florent Refiki
Florent Refiki - Månad sedan
shum e bukur je
Klaudia Kurti
Klaudia Kurti - Månad sedan
Kush ndjek tenelovel turke do e di ku esht xhiruar klipi🤪
Mageljana Çekrezi
Mageljana Çekrezi - Månad sedan
moj elvana je kengetare e mijr jo shum e keqe po kere kengen e ke bere shum te lezershme♥♥↑↑
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin - Månad sedan
отлично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Canna Shiva
Canna Shiva - Månad sedan
JAH BLESSSSSS!!!!!
allmira19
allmira19 - Månad sedan
My favorite song
allmira19
allmira19 - Månad sedan
I Lala Lala Lala
3277056039 Romina Cengeli
3277056039 Romina Cengeli - Månad sedan
😘😘
Yll Limani
Yll Limani - Månad sedan
Elvana gjata bravo ēshtē merkullushēme 😘😘😘👍👍
Roland Çullhaj
Roland Çullhaj - Månad sedan
Si shpirte je elvan
Mary Everaert
Mary Everaert - Månad sedan
👍👍👍👍👍
ravinder singh
ravinder singh - Månad sedan
Ah LA LA 🔵
Ela Dervishi
Ela Dervishi - Månad sedan
Fantastike si gjithmon 😍😍😍
nazmul chowdhury
nazmul chowdhury - Månad sedan
Nice song oh oh oh
ALBOS SHQIPETAR
ALBOS SHQIPETAR - Månad sedan
Zzz Zzz. 👐 🦅🇦🇱🦅
Flutura Gerdani
Flutura Gerdani - Månad sedan
bravo
Visi
Visi - Månad sedan
Si karramele 👍
erald Shqipëria e Madhe
erald Shqipëria e Madhe - Månad sedan
Diva shqiptare 👏👏👏
Marta Stanska
Marta Stanska - Månad sedan
Albania 🐼☺️😀🇮🇩🇬🇧🤩🙂😘🌊🍦🍉🍟🥤🧚‍♀️💃🧜‍♀️🍭🍫🍰🍩🍿⛸️🏳️‍🌈🐇🦄🐕🐈 #@
Hip Hop 2019
Hip Hop 2019 - Månad sedan
O zemren ta hongsha
Loal 22
Loal 22 - Månad sedan
O sa me keaqe moj Elvana ,sa here te degjoj ma kenaq shpirtin ti ! Po si e ke ate ze sikur rreshqet dhe los me melodin Te cua shume ai kengetare te uroj sj suksese dhe te ruajt zoti😊🥰❤❤❤😘😘😘😘
ravinder singh
ravinder singh - Månad sedan
10 million! Half 5 million is mine 🤣🤣🤣🤣🤣
Servis Celulareli
Servis Celulareli - Månad sedan
bukur
Meer chaldéen
Meer chaldéen - Månad sedan
My wife 🇦🇱❤
Matia Gremi
Matia Gremi - Månad sedan
Just wonderful
alien baby61
alien baby61 - Månad sedan
first like then listen ... Cause Even I cannot understand I LOVE ALBANIAN SONGS
Zubair Rahman
Zubair Rahman - Månad sedan
Incredible
Zubair Rahman
Zubair Rahman - Månad sedan
Nice
Zubair Rahman
Zubair Rahman - Månad sedan
Love her
Sehar Qafleshi
Sehar Qafleshi - Månad sedan
😘🥰😍
malvin soola
malvin soola - Månad sedan
Pasuri kombetare esht kjo vajze. te rujt zoti . 👑💎
Enca Noisy
Enca Noisy - Månad sedan
cool
Enca Noisy
Enca Noisy - Månad sedan
i like it
Enca Noisy
Enca Noisy - Månad sedan
this is nice song
Xheni Official
Xheni Official - Månad sedan
Nice 👏👏👏
ilir jolla
ilir jolla - Månad sedan
elvana gjata me këmbët e gjata😀😀😀😀😍😍😍😍😍=respekte
Sherife Resuli
Sherife Resuli - Månad sedan
Tu sei bro
Sherife Resuli
Sherife Resuli - Månad sedan
Elvana kudo te jesh ne xhdo koncert te je un te ndjek
Gjithqka Reale
Gjithqka Reale - Månad sedan
super keng krejt Like komentin
Zubair Ahmad Shirzai
Zubair Ahmad Shirzai - Månad sedan
Wow so cute....
Susanna Lll
Susanna Lll - Månad sedan
🇦🇱🇦🇱🇦🇱😘😘👌😘👌👌👌👌👌👌👌😘👌
DJ Jay
DJ Jay - Månad sedan
This is a great track - love it!
Buki Krasniqi
Buki Krasniqi - Månad sedan
Very good songs 💖💖💕
Kungulli Dhurata
Kungulli Dhurata - 2 månader sedan
👏👏👏👏👏😍😍😍❤️
Sa Me
Sa Me - 2 månader sedan
Elvana :Aki qa me thon...? Un:Edhe njo, edhe njo
Anxhelino Anxheli
Anxhelino Anxheli - 2 månader sedan
Super hit elvana je fantastike
mersi vockel
mersi vockel - 2 månader sedan
2019 duhet kendu kenge te mira e jo keshtu vetem hit po dgjojme ku jan tallavat te digjet 2019
John Bennett
John Bennett - 2 månader sedan
Me encanta 😍
tv gaming
tv gaming - 2 månader sedan
if there are people in this world who don't love you and ignore them, just see what they can do for you if there are people in this world who don't love you and ignore them, just see what they can do for you elvana gjata
KS BLENDI
KS BLENDI - 2 månader sedan
Qfar zëri😱🤩🔥😱🔥😱🔥🥰🤩🥰🤩🥰
Mazis Rustem
Mazis Rustem - 2 månader sedan
Love love schum mir zemer
Kujtim Rexhepi
Kujtim Rexhepi - 2 månader sedan
World: Perfect woman doesn't exist Elvana: Hold my beer
Jorgen Kananes
Jorgen Kananes - 2 månader sedan
Bravoo elvana nje hit shume i bukur👏👏
stina halimi
stina halimi - 2 månader sedan
Ketu bejn llajk ata qe perkrahin artistet e ri Super zeee super keng super talent 👇🏻🔥❤️ sezone.info/view/bGw3YVNXLWN6eDg.html
Jinun Kimi
Jinun Kimi - 2 månader sedan
Elvana eshte yll bote
Agron Kurtishi
Agron Kurtishi - 2 månader sedan
Nhr jooym tkr wjspr vorneniny
Agron Kurtishi
Agron Kurtishi - 2 månader sedan
Uiu s hfd uifklc cnmvkliouer
Agron Kurtishi
Agron Kurtishi - 2 månader sedan
Ko
aida 2001
aida 2001 - 2 månader sedan
╔┓┏╦━━╦┓╔┓╔━━╗ ║┗┛║┗━╣┃║┃║ 0 0║ ║┏┓║┏━╣┗╣┗╣╰╯║ ╚┛┗╩━━╩━╩━
aida 2001
aida 2001 - 2 månader sedan
╔┓┏╦━━╦┓╔┓╔━━╗ ║┗┛║┗━╣┃║┃║ 0 0║ ║┏┓║┏━╣┗╣┗╣╰╯║ ╚┛┗╩━━╩━╩━
Dialonda Linadi
Dialonda Linadi - 2 månader sedan
Bravo!🎀😍🎊🎉
fabjan xhafa
fabjan xhafa - 2 månader sedan
Nje keng hot urime elvana