TELL NO ONE (2019) | Full Documentary Movie by Tomasz Sekielski | English Subtitles

205 746
8 495
 
Kommentarer
Patryk Mnich
Patryk Mnich - 3 minuter sedan
Dziekuje za film👏
Where are you?
Where are you? - Timme sedan
Pathetic
Mariusz Litwinski
Mariusz Litwinski - Timme sedan
No i nie ma sie co dziwic ze ludzie odsowaja sie od kosciola
riki tiki
riki tiki - 2 timmar sedan
Spułczuje
Michelle Corey 38
Michelle Corey 38 - 2 timmar sedan
We are supposed to procreate not be celibate. Idk what bible they're reading but it isn't right. The Catholic church has so much corruption it isn't funny. The Lord Jesus Christ does not an would never condone anything that priests do. They should know that. What that old man said to him is disgusting I truly dont think I would have been so patient with him talking like that. Sick an down right blaspheme. Lettng himself be called a holy man an treating children the way he did. The Lord has him now. An for the woman who said it was his fault should be ashamed of herself. I dont understand the system very much but what I do know is it's so messed up there's no one you can turn to except for yourself. Trust no one except Our Lord an Savior he is the way. We have free will for a reason. Give yourself to Jesus Christ before it's to late. I'd rather be in heaven than go to hell that's for sure. I pray for all of you in Jesus name Amen!
Adam Kowakski
Adam Kowakski - 3 timmar sedan
A co zrobisz? Nic nie zrobisz... 100 na 100.
Bardzo dobry film - Panie Siekielski - Wielkie Dzięki - przede wszystkim ze strony ofiar ale nigdy się nie dowiemy ile z nich milczy i będzie milczeć ze strachu przed ... To jak mówiłem trudny film i nie obejrzałem go w całości za pierwszym razem - dopiero za trzecim. Na szczęście nie jestem katolikiem Pozdrawiam!
Arkady Silence
Arkady Silence - 4 timmar sedan
Ta przysięga na biblie i boga przed złożeniem zeznań mnie zastanawia. A co jeśli taki ktoś byłby ateistą i do tego antyklerykałem czy antyteistą to co wtedy? Oczywiście mógłby się ograniczyć do zgłoszenia jakiegoś czynu prokuraturze ale wtedy kuria i tak domagałaby się przeprowadzenia własnego dochodzenia czy postępowania co musiałoby się zacząć od wspomnianej przysięgi.
Arkady Silence
Arkady Silence - 4 timmar sedan
01:12 "Ojciec Święty był tak uprzejmy, że zawsze mnie zaliczał" WTF? 01:52:20 Kwintesencja zarozumialstwa i bezczelnego kluczenia prosto w oczy 01:39:10 A po tym od razu widać, że kawał k...y i buca. Prywatnie u niego pedofil msze odprawia! Dla znajomych! Co za fanfaron j....y. I do tego więziennik. Rzeczywiście wygląda jak były naczelnik Shawshank
Mataxo
Mataxo - 4 timmar sedan
Srebrzyński ty tępy ch*** Mam nadzieję, że zgnijesz za to w piekle.
Donald Trump
Donald Trump - 4 timmar sedan
Szatan atakuje to widać próbuje odebrać nam Polakom kontakt z Bogiem bo czas sądu jest już blisko i Bóg daje nam szanse aby polska go przetrwała
mark banana
mark banana - 5 timmar sedan
motherfucker molester gulbinowicz still under protection of poland catholic clergy mafia
Katarzyna Dulska
Katarzyna Dulska - 5 timmar sedan
jak pomyślę, że jako 15-latka Suskiemu życzenia i kwiaty składałam na bierzmowaniu, to taki mnie wkurw bierze. splunęłabym bym mu w twarz teraz. brawo panie Sekielski. obyśmy my, ludzie, dali radę zwalczyć tą szarańczę.
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
LUDZIE - podobno istoty rozumne ... ??? wystarczy przestać to finansować ..... Manifestację zrobić, zażądać od rządu dla ludzi rozliczenia, są wybory, kiedy jak nie teraz ???
Mateusz Dobrowolski
Mateusz Dobrowolski - 5 timmar sedan
chce zobaczyć komentarze ludzi którzy bronią księży :)
L Sz
L Sz - 2 timmar sedan
cierpliwości tylko się muszą wyspać ale na dzwięk dzwoneczków rzucają się do klawiatur
lanvin1982
lanvin1982 - 6 timmar sedan
Przeciez i tak wiekszosc poleci do kosciola w najblizsza niedziele po obejrzeniu tego reportazu. Mam tylko nadzieje, ze ktos sie zastanowi bo pomodlic mozna sie przeciez w domu...
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
od wieków wmontowany jest w tępe umysły kościółek do modlenia, a poza tym ich bozia jest wszędzie i wszystko widzi .... jak bozia tacy jej głosiciele !!!
Babiart Babiart
Babiart Babiart - 6 timmar sedan
nie chcę komentować treści filmu, bo w języku ludzi cywilizowanych, nie ma słów które mogły by dostatecznie to wyrazić. Chcę tylko powiedzieć ze cieszę się ze w kraju i czasach sprzedajnych tchórzy, wybieranych z partyjnych castingów, wciąż można znaleźć prawdziwych dziennikarzy. Za to z całego serca Wam dziękuję.
u u
u u - 6 timmar sedan
To chce niech dzwoni 601 290 500
u u
u u - 6 timmar sedan
Dlgdo porozmawia 2 min o tu. Filmie 601 290 500
今天晚XxLolitzHarprielxX
今天晚XxLolitzHarprielxX - 6 timmar sedan
"In my examination of conscience I often wonder 'I should have never done it'" so you're saying that you regret everything?
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 6 timmar sedan
Monika Kawa
Pádraig Fitzpatrick
Pádraig Fitzpatrick - 6 timmar sedan
Great film but please sort out the subtitles, half of the speech isn't translated.
Vipera
Vipera - 7 timmar sedan
Wyspy Kanaryjskie hahahha kogos chyba poniosła wyobraźnia XDDDD
tigrax4
tigrax4 - 7 timmar sedan
Nie ogarniam tej rzeczywistości. Jak dochodzi do podejrzenia, iż obywatel X z zawodu innego niż duchowny dopuszcza się przestępstwa o podłożu seksualnym na nieletnich, to wchodzi prokuratura. A tutaj, zamknięta klitka - wszystko tajne, ofiary w swojej sprawie nie są informowane, często pomijane i lekceważone. Księża wyjęci spod prawa, przerzucani na inne diecezje, tylko po to by nikt się nie dowiedział o ich przeszłości. Zgrozą jest, tak jak powiedział p. Laudański, że z jednej strony mam "zwyrodnialca" w sutannie, który odprawia sakrament, dla wielu katolików najważniejszą liturgię a pół godziny wcześniej obcował z dzieckiem. Prymas Polski p. Polak, powinien odwołać wszystkich biskupów (włącznie ze swoją osobą) i mieć na tyle honoru, i nie zasłaniać się "tajnymi" / "nietajnymi" wytycznymi Stolicy Apostolskiej i odpowiadać karnie za przestępstwa, które świadomie popełnili. Nie mówię, że wszyscy księża są źli ale p. Polak i biskupi Polscy za swoje milczenie, zatajanie, niereagowanie powinni być sądzeni jak współwinni - do więzienia, na leczenie chemiczne albo uruchommy kamieniołomy.
lanvin1982
lanvin1982 - 5 timmar sedan
+Hieronim Ąkla a to, czy oddadza zalezy od tego jaka presje wywola opinia publiczna i jak koscioly beda swiecily pustkami jeli ludzie chca zmian. Maja wladze. Bo ludzie im ja daja.
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 7 timmar sedan
😎 Sadzisz, że oddadzą władzę, przywileje, prestiż i pozycję?!
FlanK3rCZ
FlanK3rCZ - 7 timmar sedan
šílené. Chudáci lidi a škoda i malé znalosti Bible, pak by i obyčejní lidé zjistili, že nepotřebují žádné "papaláše v rouchu", ale že jim stačí klidně domácí společneství přátel a v soukromí může mt každý vztah s Bohem, mluvit s ním přímo, říci mu své radosti, chyby i prosby. K tomu není potřeba kněz, protože je pouze jeden velekněz, jak říká Bible, a to Ježíš Kristus.
Nechci snad ani vědět, kolik špíny ještě se nachází v instituci Říma skryté = za oponou.
Vipera
Vipera - 7 timmar sedan
Pokazuje jak przysięga ze nie ujawni o co bedzie pytany równoczesnie to nagrywając?! Wtf
Iza KK
Iza KK - 5 timmar sedan
+Vipera Bzdury gadasz. Po przysiędze już nie rejestruje składanych zeznań, a przecież ich dotyczy przysięga.
Vipera
Vipera - 6 timmar sedan
+marantha364 To po co przysięga :)
marantha364
marantha364 - 7 timmar sedan
A co w tym dziwnego? I co za znaczenie ma przysięga u biskupa wspierającego pedofilów? Chyba takiego g i obłudy, nikt nie traktuje serio a zwłaszcza ofiara księdza-pedofila, której celowo chcą zamknąć usta i zatuszować ohydę.
Adam Burza
Adam Burza - 7 timmar sedan
Film ....wielki .....wielki szacun dla osób które pokazały swoją twarz .....i odważyły się o tym mówić .Panie Sekielski dla Pana pozdrowienia ......chcemy więcej ....
Iza KK
Iza KK - 5 timmar sedan
😘
Vipera
Vipera - 7 timmar sedan
Od kiedy to normalny rodzic puszcza 12 letnie dziecko sam na sam na weekend chociazby z księdzem???
Monika Kawa
Monika Kawa - 5 timmar sedan
Vipera Dobre pytanie. Ja bym nie puściła. Chyba, że cała grupa zorganizowana by jechała np. oaza to tak.
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
od kiedy "matka" nie wierzy własnemu dziecku ?? magia ??? na pewno czarna.
Kamila Sokolewicz
Kamila Sokolewicz - 7 timmar sedan
Bardzo Dobry edukacyjny film dla rodziców i dla nastolatków
Roman Bernatík
Roman Bernatík - 8 timmar sedan
velmi autorum dekuji za tento dulezity film..a za odvahu..
Rafal hu
Rafal hu - 8 timmar sedan
Duża odwaga ze strony osób, które wzięły udział. Mam nadzieję, że otrzymacie dużo wsparcia!
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 6 timmar sedan
Patrząc na komentarze , to różnie bywa . Bywają podłe wypowiedzi , zwłaszcza te ze specyficznym językiem kaznodziei (sam byłem zszokowany )
jesica jesica
jesica jesica - 8 timmar sedan
Każdy człowiek którego pociągają małe ciałka jest pedofilem. Pedofilem jest za równo murarz, bezrobotny,kasjer czy ksiadz i każdy powinien za to być skazany sprawiedliwie. To się w głowie nie mieści.. Ci ludzie są chorzy.
Na prawdę dobry dokument i bardzo emocjonalny po prostu prawdziwy. Niestety ofiarą juz nic tego nie wynagrodzi..
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 6 timmar sedan
Czy tak każą "Pisiorki" mówić ? Takie były wytyczne wodza ? Człowieku myśl samodzielnie , nie musimy być podli .
Jacek Placek
Jacek Placek - 8 timmar sedan
Jackowski to przepowiedzial. Wpadlem przypadkiem na ten felieton. Ale jazda.
jan tur
jan tur - 8 timmar sedan
Film Sekielskiego nie jest antypedofilski. Ten film jest antykościelny. Jeśli ktoś robi film o pedofilii i zataja fakt, że w KK 60- 90 % ofiar księży to chłopcy; że 30-80% księży to homoseksualiści; że nawet w tym filmie na 9 przypadków pedofilii aż 8 ofiar to chłopcy, a kaci to homoseksualiści w sutannach – to taki człowiek nie może mieć szczerych intencji. Tylko człowiek głęboko cyniczny wykorzystuje zbrodnię pedofilii do realizacji prywatnych interesów.
Jan Pawel
Jan Pawel - 8 timmar sedan
Czyli nie kazdy ksiadz to pedofil ale kazdy homoseksualista to pedofil?
szczupak daleko
szczupak daleko - 8 timmar sedan
WYSZYŁA CAŁA PRAWADA O KOŚCIOŁACH ŻE TO TYLKO MASZYNKA DO ROBIENIA PIENIĘDZY I KRZYWDZENIA DZIECI TAK JAK BYŁO TO W ŚREDNIOWIECZU
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 8 timmar sedan
Od zapanowania chrześcijaństwa, jako dominującej religii, rozpoczęło się średniowiecze w naszej części świata.
musiclof 666
musiclof 666 - 9 timmar sedan
BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Africanmot
Africanmot - 9 timmar sedan
Žasnu, co si ta církev dovolí a děkuji za super práci
Miss November
Miss November - 9 timmar sedan
A nauczyciele? Mysle, ze to dobry pomysl na cz.2 - pozdrawiam z W-wy.
MIra S
MIra S - 6 timmar sedan
W naszej szkole jak nakryto pedofila to policja zabrała go tego samego dnia w kajdankach a nastepnego dnia wszyscy rodzice dostali list od dyrektora z informacją o zaistniałej sytuacji, jak rozmawiac z dziecmi czy nie było innch sytuacji z ta osobą, prośbą żeby zgłaszać potencjalne podejrzenia. Czyli można. Bo w szkole się zgłasza takie rzeczy od razu na policję a nie do kurii, czy w tym przypadku -raczej kuratorium.
Jan Pawel
Jan Pawel - 9 timmar sedan
Nie chrzcijcie dzieci i nie bierzcie slubow katolickich. Pora by polskie społeczeństwo przestalo robic rzeczy tylko dlatego ze "tak trzeba, co sasiad powie". Precz z kuglarstwem. Precz z bezmyslna tradycja i katolicka zawiscia. Miejcie wybor i dajcie go swoim dzieciom.
Jan Pawel
Jan Pawel - 5 timmar sedan
+Monika Kawa czy jesli napluje tu i teraz na ducha swietego to tez bedzie to grzech niezmywalny?
Monika Kawa
Monika Kawa - 5 timmar sedan
+Jacek waga Człowiek się rodzi z grzechem pierworodnym. Zmywa go chrzest święty. Nigdzie nie jest napisane, że niezmywalny.
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
rytuały kościoła katolickiego !!! - czytać i to ze zrozumieniem ... grzech pierworodny .... niezmywalny nigdy ....
Jan Pawel
Jan Pawel - 7 timmar sedan
+Dom P zupelnie jak z bogiem xD
Dom P
Dom P - 7 timmar sedan
+Monika Kawa grzech nie istnieje jak sie w niego nie wierzy
scrapy coco
scrapy coco - 9 timmar sedan
Ja mam pytanie ? ale też mam i odpowiedź - mianowicie dlaczego oni chodzili do tych księży , wracali nawet po takim czasie gdzie dorastał do 18 go roku życia ? . Moim zdaniem 25 lat temu a nawet 30 panowała w polsce bieda. Ludzie którzy doświadczyli tego upokorzenia byli w złym miejscu i o złej porze , widocznie tak musiało być . Ale Ci którzy tam wracali !? . Widocznie nie było im tak źle bo pewnie dostawali za to pieniądze albo słodycze , takie jest moje zdanie.Dziekuje dobranoc
Dom P
Dom P - 7 timmar sedan
Zero empatii i zrozumienia ........zero mozgu
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 8 timmar sedan
Wciąż te same teksty. Porzygać się idzie. Jaki ksiądz prowadzący, taki parafianin.
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 8 timmar sedan
komentarz do "scrapy coco " Masz pytanie , potem sobie odpowiadasz , potem insynuacja , małe oskarżenie w oparciu o siłę wyższą , trochę manipulacji liczbami , - Na koniec , wszystko grzecznie i podziękowania . dno ... dno ... dno... Znamy ten język - podobnie mówi ojciec Rydzyk . Tego was uczą ?? Jak dziecko może sobie z wami poradzić ?
Iza KK
Iza KK - 9 timmar sedan
Jeśli nie przekonują cię próby samobójcze ofiar lub próby zagłodzenia siebie na śmierć, to pewnie nie przekona cię nawet gdy gołąb ci nasra na łeb. Dziękuję. Bye.
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 9 timmar sedan
Oj... wy .. przechodzicie wszelkie granice podłości. Już całkowicie się stoczyliście moralnie ... dno .. rozwalić ten kościelny burdel !!
Kate Bubble
Kate Bubble - 9 timmar sedan
Chylę czoła przed Pani odwagą..
Ostry018
Ostry018 - 9 timmar sedan
Wyczuwam niedobór ministrantów.
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
gejów jest sporo ...czarnoksięznik kasę ma .... no i te jebnięte mamuśki .... zaniosły degenaratom do chrztu to teraz odmówią ???
L Sz
L Sz - 9 timmar sedan
a ja wyczuwam nadmiar dotacji unijnych .
Monika Kawa
Monika Kawa - 9 timmar sedan
Szkoda, że dla równowagi nie ma filmu o dobrych księżach, których jest w Polsce więcej.
Za to te marginalne przypadki są tak nagłaśniane.
Nie ma co uogólniać.
Większość ludzi i tak będzie chodzić do kościoła.

A ci, którzy nie chcą i tak by przestali, a teraz mają pretekst.
Więc tak naprawdę, co nam, Polakom dał ten film ??? Nic. Co się zmieniło ??? Nic.

Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, jak do tego filmu odniósł się ksiądz Oko.
Otóż ksiądz profesor Dariusz Oko powiedział tak : ,,Film Sekielskich to jak pokazać kilku zbirów i powiedzieć, że wszyscy Polacy tacy są''.
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
czy zupełnie zdrowy emocjonalnie wybierze celibat ??? tylko poważnie zaburzony to zrobi, a zaburzenia się ... przeistaczają ..... cuda się dzieją a modlenie nawet na te cuda nie działa .... a na co działa ???
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 7 timmar sedan
+MIra S Powodzenia. ;-)
MIra S
MIra S - 7 timmar sedan
pani znowu wkółko o tym że nie ma filmu o dobrych księżach.....napisałam pani już ze dwa razy ale bedę powtarzac za kazdym razem do znudzenia, żeby dotarło : seriale Plebania, Ksiadz Mateusz, filmy fabularne i biograficzne o papieżu i prymasie Wyszyńskim, księdzu Popiełuszce, świętych etc, kilkadziesiąt TYSIĘCY video nagrań mszy, rekolekcji, kazań i wykladów księży i biskupów na youtube, Telewizja Trwam i radio Maryja nadaje 24/7 , wszystko to przestawia kościól i kler w sposób jak najbardziej pozytywny, żeby nie powiedzieć laurkowy, a z drugiej strony tylko jeden czy dwa filmy pokazujace realny problem, wołający o rozwiazanie, bo dotyczy krzywdy 'tych najmniejszych'. Proporcja jak kropla do morza, wiec wie rozumiem pani oburzenia, Chyba że nie oglada pani nic w katolickich mediach, a na youtubie widziała pani tylko ten jeden film? Dziwne. bo ja oglądam, stąd wiem :))) Nota bene pani w innych komentarzach wspomina o dwóch parafiach -gdzie pani mieszka i pracuje, gdzie są wspaniali ksieża. super. Mogłaby pani nam tu wszytkim zdradzić i pochwalić które to są, skoro pani tak zalezy żeby ktoś zrobił kolejny materiał o dobrych księżach, to warto by poznać z nazwy te przykładowe wzorcowe parafie, może ktoś z kamerą zechce tam pojechać i rozsławić je na całą Polskę. byłoby to logiczne, prawda? pani uwaza że po co ten film , bo on nic nie zmienia..., Zmienia, Episkopat potraktował to poważnie, w końcu podjął działania z którymi zwlekał od wielu lat....
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 7 timmar sedan
+MIra S Żadnych konkretów nie będzie, bo ich najzwyczajniej nie ma. Monika Kawa to AWATAR. Szkoda czasu, najwyżej krótkie, celne riposty - generują "zasięgi".
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 8 timmar sedan
+Monika Kawa Czekam z utęsknieniem na upadek tej kościelnej cywilizacji, z nadzieją na to, że na jej zgliszczach wyrośnie bardziej cywilizowana xD
jan tur
jan tur - 9 timmar sedan
Kiedy już LGBT uporają się z Kościołem, wtedy zażądają małżeństw homoseksualnych i adopcji.
Standardy BZgA - intencje i granice
W 2007 r. BZgA wydało dwie broszury pod wspólnym tytułem Ciało, miłość, zabawa w doktora. Poradnik dla rodziców [na temat] dziecięcego rozwoju seksualnego. Jedna przeznaczona była dla wieku od 1 do 3 lat, druga od 4 do 6 lat. Ich autorką była Ina-Maria Phillipps z Instytutu Pedagogiki Seksualnej (ISP), eksperckiego zaplecza BZgA w dziedzinie tejże pedagogiki, bo samo BZgA jest urzędem o znacznie szerszym zakresie działania.
Broszury były masowo rozpowszechniana przez ministerstwo ds rodziny i młodzieży. Pouczały, że pochwie, a przede wszystkim łechtaczce nie poświęca się w ogóle uwagi przez nazywanie ich i czułe dotykanie (ani ze strony ojca, ani matki), przez co utrudnia się dziewczynce rozwijanie dumy z własnej płciowości (s.27)... ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci(s.27)
Żeby nadrobić te niedociągnięcia broszury zachęcały rodziców do wymiany erotycznych pieszczot ojców z córkami, takich jak łechtanie, głaskanie, pieszczoty i całowanie dziecka w przeróżne miejsca podczas czynności pielęgnacyjnych (s. 16). Równocześnie informowano, że poznawanie przez dzieci dotykiem genitaliów dorosłych może czasami wywoływać u dorosłych uczucie podniecenia (s. 27). Opisywano jak taka wymiana pieszczot powinna wyglądać: Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo.
Masturbację traktowano jako rzecz oczywistą. Zapewniano, że to znak zdrowego rozwoju twojego dziecka, jeśli intensywnie korzysta z możliwości dostarczenia sobie rozkoszy i zaspokojenia (s. 25), a jeżeli dziewczynki [1-3 lat] pomagają sobie przy tym przedmiotami, nie należy tego wykorzystywać jako pretekstu do uniemożliwiania masturbacji.
W broszurze dotyczącej wieku 4-6 lat przekonywano, że zabawy genitaliami są w tym wieku oznaką dobrze przebiegającego rozwoju psychoseksualnego. Doradzano wspieranie masturbacji (s.21) i wszelkich innych zabaw seksualnych, jak np. imitowanie stosunku płciowego. Było tylko jedno zastrzeżenie: Kiedy dziewczynka wkłada sobie przedmioty do waginy rodzic powinien interweniować tylko wtedy, kiedy istnieje ryzyko, że zrobi sobie krzywdę, np. kiedy jej wargi sromowe są już spuchnięte od ocierania się o fotel.
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 7 timmar sedan
+jan tur Już jest po wszystkim , nie ma się co szamotać , będziecie płacić... i 60 % mniej wiernych .
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 7 timmar sedan
+Mariusz POLAND Standard. Prawdziwy parafianin (sensu stricto et largo)
Triss1888 Merigold
Triss1888 Merigold - 9 timmar sedan
Jesli upadnie Kosciol, upadnie cywilizacja jaka znamy...
lanvin1982
lanvin1982 - 6 timmar sedan
a wiec upadnie cywilizacja obludy, bogacenia sie na strachu, obiecanek- cacanek, tworzenia warstw uprzywilejowanych, bezkarnych i dzialajacych w tajemnicy przed spoleczenstwem. PROSZE, niech upadnie.
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 6 timmar sedan
+Monika Kawa "Kościół nie upadnie, bramy piekielne go nie przemogą." - jak to rozumieć, interpretować? Kościół i piekło mają tę samą "bramkę" wejściową?! 😎
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 8 timmar sedan
Na szczęście dla przyszłych pokoleń. Ta się już zdewaluowała.
biebrzanska
biebrzanska - 8 timmar sedan
To powstanie inna, może znacznie bardziej ciekawa i inspirująca :)
Finet Deux2
Finet Deux2 - 10 timmar sedan
Jak tak obserwuje po wpisach to najwlasciwiej na ten film reaguja osoby zdrowe psychicznie, zrownowazone. Mysle ze nie ma co szczekac z nienawiscia do Kosciola. Nalezy natomiast wyciagnac z tego wnioski i pozmieniac wiele w Kosciele. Tylko stanowcze zmiany wiele pomoga. Chocby to oznaczalo wiezienie dla duchownych. Ten film moze pomoc i pomoze, tylko fajnie by bylo aby spoleczenstwo w pelni bylo zdrowe.
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
kościólek jakoś zdrowia nie dał społeczeństwu ..... tylko coraz większe choroby ... w ramach wielu wieków życia w grzechu ... po wężowym jabłku ... ale kazirodztwo daje choroby umysłowe więc wszystko by pasowało ...
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 7 timmar sedan
+L Sz Popieram. Separacja od państwa we wszystkich sferach! Co tam sobie we własnym gronie będą ustalać, to ich sprawa. Pod swoją pierzyną wolno im wszystko, jeśli tylko są dorośli i nikogo do niczego nie zmuszają.
L Sz
L Sz - 9 timmar sedan
a co nas czyli społeczeństo obchodzi to czarne bagno zwane kościołem ? To ich basen - niezależny od PAŃSTWA - jest to napisane w konstytuucji więc niech się sami reformują albo nie . Tylko : won ze szkół ..won z przedszkoli ...won ze szpitali administracji państwowej , sejmu - to tak w skrócie
Λένα cαl
Λένα cαl - 10 timmar sedan
how can you even talk to him??? i would want to kill him not to talk to him
Wiola Kosior
Wiola Kosior - 10 timmar sedan
To już nie jest Kościół tylko sekta i mafia
Wiola Kosior
Wiola Kosior - 2 timmar sedan
+Jacek waga dobre pytanie czemu strach pomyśleć co będzie dalej zarówno w kościele jak i na świecie
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
to jest sekta od początku wykorzystująca biedotę i głupotę od początku. tylko czemu ta głupota tyle wieków ???
tomest
tomest - 8 timmar sedan
Nie od dziś, tylko dziś to stało się oczywiste.
Λένα cαl
Λένα cαl - 10 timmar sedan
i hope and wish these bastards die in hell scams
` NeGaTiVe [R]
` NeGaTiVe [R] - 10 timmar sedan
Bóg nie istnieje ponieważ :
-nie pozwolił by taki pedofil był jego przedstawicielem na ziemi i głosił jego słowo ze swoich plugawych ust.
-nie pozwolił by na całe zło tego świata, bo ile te ludzie mają cierpieć? Ile jeszcze zginie na wojnach żeby Bóg zakończył istnienie tego zła?
Chyba że ten wasz mityczny Bóg to jakiś sadysta, który lubi jak jego podwładni cierpią. Już podaję Ci przykład : załóżmy że masz dwa psy które bardzo kochasz, te psy zaczynają się gryźć. Co robisz? Rozdzielasz je czy pozwalasz aż się zagryzą na śmierć? Bogu sprawia przyjemność cierpienie ludzi? Myślę że za tyle lat odpokutowali swoje grzechy... Ale to nic nie zmieni, ponieważ Bóg nie istnieje i tylko człowiek sam jest kowalem swojego losu. Sekta materialno-seksualna pod nazwą kościół jest do niczego nie potrzebna. Powinno się zniszczyć jak najprędzej wszystko co zostało do tej pory osiągnięte przez tą instytucje i zapomnieć, żyć po swojemu wedle swoich zasad, nie tracić czasu na wykonywanie rozkazów kościoła. W państwie są instytucje od sądzenia ludzi, są lekarze którzy dokonują cudu i leczą ludzi, jest też urząd stanu cywilnego do zawierania małżeństwa, to jest prawdziwe życie. Boga nie ma, ponieważ nie ma żadnych dowodów na jego istnienie, jeśli chodzi o Biblię to świetna księga z dziedziny fantastyki. Rowling też napisała Harrego Pottera, ale to nie znaczy że mamy wierzyć w czary....
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
tak to to korzysta na cierpieniu, żywi się tym. dało "grzech" na zawsze i jezuska cierpiętnika do naśladowania .... magiczne rytuały kościoła katolickiego - w necie. bez magii i to czarnej tylu niby rozumnych by nie omotali !!
Emma Gevorgyan
Emma Gevorgyan - 8 timmar sedan
+` NeGaTiVe [R] A jak myślisz dlaczego człowiek na przykład kradnie??? Przecież nie wolno ?? Bóg dał nam wszystkim wolną wolę. Przecież prawdziwa wiara nie ma nic wspólnego z tymi pedofilami. Jak Boga nie ma, to życie nie ma sensu.
tomest
tomest - 8 timmar sedan
+` NeGaTiVe [R] jesteś opętany
tomest
tomest - 8 timmar sedan
Ale księża nie są przedstawicielami Boga, pokaż mi w Biblii, że Bóg powołał księży. Ludzie ludziom zgotowali ten los. Człowiek i tak będzie miał jakiegoś Boga bo jest z natury istotą religijną. Świat byłby szczęśliwszy gdyby nie było komunistów.
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 9 timmar sedan
+` NeGaTiVe [R] "To ja będę adwokatem diabła" Może Bóg nie jest wszechmocny ? kościół - pociesza , obiaśnia prosto świat( czyli minimalizuje dysonans poznawczy) , naucza filozofii moralnej ( że sam się nie stosuje - to co innego ) - zwykli ludzie nie mieli by na to czasu . Daje wsparcie , i nadzieje na życie wieczne ludziom starszym, Spaja i konsoliduje społeczeństwo( -to przydatne dla władzy ) , tworzy odrębną kulturę na danym terenie , Zaspokaja potrzebę wspólnoty i przynależności . Rytualnie żegna ludzi (pogrzeby )
jan tur
jan tur - 11 timmar sedan
Wstrętne to jest zatajanie orientacji homoseksualnej pedofili w sutannach

Jest zastanawiające, że pewne media nie mają żadnych oporów przed publicznym podawaniem zawodu oraz wyznania w przypadku księży katolickich podejrzanych o czyny pedofilne a jednocześnie zatajane są skłonności homoseksualne tych księży. Wprost przeciwnie. Przypadki księży są nagłaśniane i wałkowane przez wiele tygodni, miesięcy i lat. A dotyczy to zwłaszcza mediów lewicowych: Wyborczej, tvn24, TVN, Wirtualnej Polski, Onetu, …. Możemy o tej orientacji homoseksualnej domniemywać jedynie wówczas, gdy media informują o molestowaniu chłopców. A molestowanie chłopców przez homoseksualnych księży dotyczy od 30 do 90 procent takich przypadków, w zależności od źródeł.
jan tur
jan tur - 5 timmar sedan
+Iza KK Najwyraźniej nie znasz znaczenia słowa perwersja. Perwertem jest taki osobnik, jak ty, który nie widzi nic zdrożnego w bawieniu się łechtaczką kilkumiesięcznej córeczki lub siusiakiem synka. Tylko zwierzę mogłoby nazwać to normalnością.
Iza KK
Iza KK - 5 timmar sedan
Pervert!
jan tur
jan tur - 6 timmar sedan
+Hieronim Ąkla Rak odbytu występuje w populacji gejów 17-krotnie częściej - czynnikiem ryzyka jest seks analny. Zajrzyj w odbyt, bo tam już kluje się mięsak Kaposiego. "badania pokazują, iż 25 proc. gejów miało w życiu mniej niż 100 partnerów seksualnych; 50 proc. - między 100 a 500, a 25 proc. ponad tysiąc".
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 6 timmar sedan
+jan tur W okładki dokumentu, na który się pan powołuje, trzymasz waść jakąś pedofilską pornografię niechybnie, skoro takie brednie wypisujesz. Przestań już, wstydu sobie zaoszczędzisz.
Iza KK
Iza KK - 8 timmar sedan
+jan tur 🤣🤣🤣
rychas1972
rychas1972 - 11 timmar sedan
Ta przysiega pozostawia wiele do …. tak za tak nie za nie reszta od Zlego pochodzi Juz nie raz KAZANO LUDZIOM przysiegac na Ewangelie, stek bzdor "f tej pszysiendze" dla...….te ….go ….nie ...poszlem do wojska….." teras bylbym …...prawie ….
Kazik Kazik
Kazik Kazik - 11 timmar sedan
prawo kastracji powinno wejść dla księży
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
nakaz palenia na stosie. ale kto im karmę daje ??? sami wierni ... fanatycy , głupki wierzący w raj ... tylko czemu trafili do takiego syfu jak tu ??? gdzie była ich bozia ???
jan tur
jan tur - 11 timmar sedan
Ta bezpardonowa nagonka na Kościół musi zastanawiać i prowokować do refleksji
Nie jestem klechą. Nie chodzę do Kościoła. Nie jestem nawet wierzącym. Ale obserwuję środowiska LGBT. Jest tajemnicą poliszynela, że 30-40 % sprawców pedofilii to geje. Od 64% do 91% ofiar pedofili w sutannach to chłopcy. Lemingi i pożyteczni idioci nie zdają sobie sprawy, że ta nagonka jest prowadzona przez LGBT oraz wspomagające je środowiska gender i feministyczne.
Cel LGBT jest widoczny aż nadto: zniszczyć Kościół Katolicki. Pierwszym krokiem LGBT było zneutralizowanie mediów, wprowadzenie swoistej autocenzury poprzez zastraszanie.
Jaką wszą trzeba być, aby wskazywać na pedofili w Kościele wiedząc, że pedofile są w każdym środowisku; że najwięcej pedofili jest, co oczywiste, tam gdzie są dzieci: w szkołach, placówkach wychowawczych, domach dziecka, w domach opieki, w szkółkach trenerskich, itd. Sekielski wie, że środowiskiem, gdzie jest najwięcej pedofili, jest środowisko LGBT. Sekielski wie, że pedofilia w Kościele jest pokłosiem tego, że 30-80% księży to homoseksualiści; że 64-91% ofiar pedofili w koloratkach to chłopcy. Panie Siekielski, jest Pan ohydny, jest Pan wstrętny, jest Pan hieną
Jacek waga
Jacek waga - 5 timmar sedan
co więc robi kościół gromadząc i chroniąc pedofili od wieków ??? to kościołowi zależy na szerzeniu lgbt i legalizacji pedofilii . pozornie z nimi walcząc ... wyszły homo na ulicę spadły powołania = ukrywanie się wśród swoich ....
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 9 timmar sedan
+Iza KK Zgadzam się. Pan jan tur manipuluje faktami, posługując się dość prymitywnym, ale skutecznymi sposobami: wyrwanymi z kontekstu cytatami i świadomością tego, że mało komu zechce się je weryfikować - metoda fałszywego naukowego autorytetu.
L Sz
L Sz - 9 timmar sedan
pewnie z kościelnego instytutu statystycznego
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 9 timmar sedan
Skąd Pan czerpie te dane statystyczne? Skąd, no powiedz: skąd?
Szymon mówi
Szymon mówi - 11 timmar sedan
Jak ten film dobije 37M to można uznać, że cała polska obejrzała ten dokument.
Iza KK
Iza KK - 9 timmar sedan
+L Sz Wiesz, może masz rację ale czasami tak naiwnie myślę sobie, że może ktoś inny to przeczyta i da mu to coś do myślenia. Pozdrawiam współtowarzysza broni 🌈
Iza KK
Iza KK - 9 timmar sedan
+Monika Kawa Tutaj to nie działa fanko tureckich seriali.
Monika Kawa
Monika Kawa - 9 timmar sedan
+Iza KK Oglądałam to także z innego komputera dzisiaj. Ale wiem, że nie liczy się IP, tylko każde wejście. Sprawdziłam to na tureckim serialu ,,Tysiąc i jedna noc" - kiedyś moim ulubionym.
L Sz
L Sz - 9 timmar sedan
Iza ,,,niepotrzebnie tracisz życiową energię na kopanie się z kato-troLami. Wiadomo kiedy ich wypuszczają więc najlepsza metoda- ignor_totalny.
Iza KK
Iza KK - 9 timmar sedan
+Monika Kawa Szkoda, że nie można twoich wejść zwielokrotnić. Niestety tak to nie działa. Dopiero użycie nowego IP jest zaliczane jako nowe obejrzenie filmu. Polecam więc zmianę IP.
tomest
tomest - 11 timmar sedan
Lustracja, wypowiedzenie konkordatu, dymisja pedopiskopatu, zniesienie celibatu. Inaczej nikt nie powinien iść do kościoła, bo dzieci będą na pewno krzywdzone.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
co da gejom zniesienie celibatu ??? najpierw trzeba homoseksualizm bardziej wykreować. no i majątek sekty ... partnerzy z poza sekty by go trwonili ... a to biznes, bardzo dobry biznes ... robiony na chorej i głupiej istocie niby rozumnej ...
SiwyNaTubie
SiwyNaTubie - 11 timmar sedan
1:32:11 błąd w angielskich napisach - łóżko(bed) / bad(zły)
SiwyNaTubie
SiwyNaTubie - 6 timmar sedan
+Monika Kawa Poprawione, dzięki :)
SiwyNaTubie
SiwyNaTubie - 11 timmar sedan
widziałem też kilka innych literówek ale nie jestem w stanie na bieżąco informować
tomest
tomest - 11 timmar sedan
Wypowiedzieć konkordat! Dlaczego mamy im płacić, skoro bezkarnie nas krzywdzą? No która partia to zrobi? Żadna, bo KRK jest dogadany z komunistami naszym kosztem i ani jednym ani drugim nie stanie się krzywda.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
jp II konkordat to spisek, układ, ustawka. każda kolejna władza miała rozliczać (nie rozliczyć) i rozlicza .. bez końca, bez wyroków, mydli ... ale rządzą ruscy, żydzi tylko szyldy się zmieniają w tej Polonii
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 9 timmar sedan
Są dogadani ze wszystkimi opcjami politycznymi. Opcja polityczna, która nie ulegnie kk, ma szanse zmienić oblicze tej ziemi.
Miscellaneous Richardo
Miscellaneous Richardo - 12 timmar sedan
Napisy końcowe powinne trwać 5 sekund dłużej
midgdfg dfsdgsdfh
midgdfg dfsdgsdfh - 12 timmar sedan
Rado ma na to papiery że te w sutanach to pedały , a seba to potwierdzi.
lanvin1982
lanvin1982 - 6 timmar sedan
koles tylko nie pedaly. Ja jestem gejem i nie chce byc kojarzony z nimi. Poza tym nie lubie dzieci , nie chce miec dzieci i nie lubie przebywac w miejscach, w ktorych sa, Wiec nie nazywaj ich pedalami, bo film zaczyna sie od konfrontacji kobiety z ksiedziem.
Wojtek dudek
Wojtek dudek - 12 timmar sedan
takich panow powinno sie odstrzelic , szkoda kasy na prokuratora itp . Pytanie czy zostaly postawione zarzuty ????????????
Zostaly ???
All-meblo com
All-meblo com - 12 timmar sedan
Właśnie obejrzałam materiał. Dziękuję ofiarom i chylę czoła za tak wielki akt odwagi. Panie Marku 3mam za Pana kciuki. Dziękujemy!
Larisa Woelke
Larisa Woelke - 13 timmar sedan
A to tylko wierzchołek góry lodowej...
Amber ber
Amber ber - 13 timmar sedan
We here in America are sharing this video, thank you for your braveness ....the great people of Poland.
Margaret Kazmierczak
Margaret Kazmierczak - 4 timmar sedan
Good job, guys !!
Wiktor Poldecki
Wiktor Poldecki - 13 timmar sedan
"Czy Pan Bóg ... czy Jezus Chrystus zabierał się za małe dzieci?"
Art Granite Countertops Inc
Art Granite Countertops Inc - 13 timmar sedan
Ktoś mi polecił ten film .Nie dlatego że jest niewierzący , tylko dlatego że powinniśmy wiedzieć prawde . Kościół nic nie ma z naszą osobistą wiarą w Boga, nasza wiara chrześcijańska istnieje od 2019 lat .Wtedy jeszcze kościołów nie było .Kościół jest budynkiem który jest nazywany świątynią lub domem Boga , istnieje po to żebyśmy mogli pójść i poczuć się bliżej Boga . Wydaje mi się że teraz są takie czasy że ludzie odwracają się od Boga, tylko dlatego że jakiś grzesznik zrobić coś strasznego i jest powiązany z kościołem. Tak przyznam że czlowiek ktory jest księdzem , powinien poniesc kare tak samo jak kazdy inny , a nawet większą kare bo są osobami powierzonymi . Nasza wiara w Boga nic nie powinna ocieplić , ja chodzę do kościoła dla siebie , nie ze względu na księdza , ksiądz jest tak samo grzesznikiem jak każdy inny człowiek .Zyjemy w bardzo interesujący w czasach gdzie nasza wiara jest ciągle poddawane różnym testom .Ja zawsze bylam i będę w Boga wierzyć , bez względu co się stanie. Są ludzie co szukają wymówki żeby nie chodzi do kościoła , lub żeby usprawiedliwić siebie że są niewierzącymi , i żeby czuć się lepiej z swoja niewiara a wiedząc inną prawdę , i tacy co szukają zawsze znajdą wymówkę. Wydaje mi się że coraz bardziej jesteśmy wystawiani na próbie życia .Jeżeli chcemy besztac to besztajmy tych podlych ludzi co udaja ksiedza , a nie Boga, czy też nasze świątynie Gdzie spotykamy się z Bogiem . Nasza osobista wiara jest naszą duszą , jest to bardzo ważne , a nie ksiądz .Wierzymy dla siebie a nie dla księdza, lub innych ludzi . I nie zapomnijmy że są bardzo dobrze księza.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
tak ten bóg widzi mniej niż allach w nocy .... dlatego tu się tak dzieje, nawet dla tego bożka szablami nawracali poprzez ścinanie głów. teraz gwałcą .. bo jezusek teżcierpiał. trzeba być dobrze jebniętym żeby tego nie widzieć.
biebrzanska
biebrzanska - 9 timmar sedan
+Monika Kawa Oj Monisia Monisia .. A czy przypadkiem Jezus nie powiedział "Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie“ (Mt 6,5-6) Nie musisz dziękować :)
Monika Kawa
Monika Kawa - 9 timmar sedan
+biebrzanska Mylisz się. Tylko przychodząc do kościoła możemy spotkać się z Jezusem.
biebrzanska
biebrzanska - 10 timmar sedan
Można wierzyć w boga i być fantastycznym chrześcijaninem, nie przestąpiwszy wrót kościoła. Wiara nie ma nic wspólnego z uczęszczaniem do kościoła.
L Sz
L Sz - 13 timmar sedan
kato_troLu n117 spod torunia ...żałosne jest to co wklepujesz tak jak żałosne są twoje czarne klapki na oczach co je masz pewnie od poczęcia
AngieNTheComettes
AngieNTheComettes - 13 timmar sedan
Obejrzałam ten film dwa razy - najpierw "na świeżo"(pojawiły się łzy w oczach, kiedy słuchałam zeznań pierwszego świadka), a później już bardziej na spokojnie, ze skupieniem - jestem w istnym szoku! Ludzie! Jak można takie coś robić drugiemu człowiekowi!? I nie mam tu na myśli tylko przedstawionych w filmie, skrzywdzonych dzieci, ale również wszystkie osoby, które kiedykolwiek były ofiarami przestępstw seksualnych - TO OBRZYDLIWE! Okropność! I jeszcze do przenoszenie do innych parafii + praca z dziećmi pomimo zakazu sądowego - SKANDAL!
L Sz
L Sz - 13 timmar sedan
To polska...przez małe '"p" i kościół przez duże " k"
Robert M
Robert M - 14 timmar sedan
Fajnie by bylo jakby sie okazało ze to jest ustawione 😅
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
fajnie by było jakby ten zaburzony naród wreszcie zobaczył, że tzw religia jest ustawiona, a jeszcze do tego na to żeby oszukiwać.
Anna Krupa
Anna Krupa - 10 timmar sedan
+L Sz szanuję twoje podejście, ale nie formę wypowiedzi
L Sz
L Sz - 10 timmar sedan
kawa jest kato_troLem - wypuszczanym zaraz po wieczornych modłach
Anna Krupa
Anna Krupa - 10 timmar sedan
+Monika Kawakiedy udzielisz mi odpowiedzi na proste pytanie, które ci zadałam? ty wiesz które :) sądzę, że masz syndrom okołosztokholmski; wyjdź ze swojej piwnicy, poznaj innych ludzi, zwiedź świat, przewietrz umysł - obecnie wydaje ci się, że twoja parafia jest pępkiem wszechświata, ale tak nie jest :)
MIra S
MIra S - 10 timmar sedan
+Monika KawaNawet Prymas Polski i przewodzniczący KEP uznał fakty przedstwione w filmie za prawdziwe, wystosowane zostały oficjalne oświadczenia i przeprosiny. W tym swietle, którą z konkretnych osób i sytuacji wystepujących z filmie wskazałaby pani z całą odpowiedzialnością za słowa jako nieprawdziwe, ustawione i na jakiej podstawie?
Wiktor Poldecki
Wiktor Poldecki - 14 timmar sedan
"No a teraz ja zamieniam się w ucho" ... mówi w filmie ksiądz. To pewnie określenie z pracy dla SB, gdzie księża pedofile byli uchem dla prowadzących ich oficerów.
Wiktor Poldecki
Wiktor Poldecki - 14 timmar sedan
Czy Anna Czarna i Anna Misiewicz to są dwie inne ofiary?
Wiktor Poldecki
Wiktor Poldecki - 13 timmar sedan
+Rosa Blanca ok. dzięki
Rosa Blanca
Rosa Blanca - 13 timmar sedan
Po prostu p. Anna wyszła za mąż.
Andzia D.
Andzia D. - 14 timmar sedan
Współczuję całym sercem ofiarom i podziwiam za odwagę, że znaleźli gdzieś siłę na konfrontację. Powinno się wyrzucić zgniłe jabłka, które zatruwają Kościół. Nie bawiąc się, odrazu do więzienia, nie traktować jak księdza a jak zwykłą osobę. Bo jakim prawem taka osoba niszczy życie dziecka i później rozdaje najświętsza Hostię, a później domaga się jakichkolwiek praw dla siebie, skoro nie uszanowała praw bezbronnego dziecka. Kościół i wiara powinna być ucieczką od trudnego życia, a jest codziennym ukrzyżowaniem dla ofiar, pełnym bólu i przemocy. Niepojęte to jest!
Stas Tabol
Stas Tabol - 14 timmar sedan
ЖЕСТЬ!!!
kobayashi 3
kobayashi 3 - 14 timmar sedan
I na jutubie zobaczyłem ks Rosik zacytował mądrość Syracha 28.3
kobayashi 3
kobayashi 3 - 14 timmar sedan
Kiedś pojechałem na fajne rekolekcje a potem wruciłem do domu i córka odwaliłami coś takiego że odechciało mi się być katolikiem i miałem ochote pogryść biblie ale to mój Pan Bóg JezusChrystus mi pomugł to na początku to wytrzymać
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
a klechom jezusek i nwet maryjka nie pomogły !!! nie działają na popędy ... albo i działają ... co widać na filmie.
Chantal Urquidi
Chantal Urquidi - 14 timmar sedan
We need more journalists like you!
nettraveller
nettraveller - 15 timmar sedan
Minęło już trochę czasu od premiery, więc obrońcy kościoła już przyjęli jakąś wspólną linię obrony. Widać to po coraz większej liczbie komentarzy broniących kościół oraz próbujących odwrócić uwagę opinii publicznej od księży.
Waldemar Pastuszka
Waldemar Pastuszka - 15 timmar sedan
A może by tak poprosić Pazurę, żeby różaniec odmówił w Licheniu pod pomnikiem św. JPII o cudowne uzdrowienie kustosza, który podobno w tej pogonii za Świętą Pedofilią nogi pogubił.
Może mu odrosną? - czy jak?
leff444
leff444 - 15 timmar sedan
... a wszyscy ci księża z filmu byli znani, ale nietykalni, bo współpracowali z SB. Te wszystkie Cimoszewicze, Millery i reszta z PZPR hodowała zboczeńców, bo ładnie donosili.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
sekta z mafią się dogadała i dymali wspólnie głupich na kasę i nie tylko ....
leff444
leff444 - 9 timmar sedan
+petridesDZiB nie rozmywaj popierdółkami, fakty są okrutne
petridesDZiB
petridesDZiB - 9 timmar sedan
Biskup Cimoszewicz z kardynałem Millerem przenosili ich z diecezji do diecezji. Tak było.
Luke Stronghold Brimstone
Luke Stronghold Brimstone - 15 timmar sedan
ponad 40 tys pozwow o pedofilie przeciwko Vatykanowi Kevin Arnet. To jest sedno sprawy. nie kilka ofiar ale krew mordercow i barbarzyncow 40tys ofiar w czarnych spodnicach batmanow udajacych nawonarodzonych. I co z tego? Ratzzinger abdykowal bo sie wystraszyl. Niby jak te ofiary pedofilow moga sie bronic i domagac sprawiedliwosci skoro caly aparat sprawiedliwosci media i hypokryzja ludzi pozwala i akceptuje takie zachowanie? Jak sie moze biedny bronic przeciwko bogatemu i jego pieniadzom? Jak moze osoba nie znajaca zrodla Madrosci I Dobra sadzic innych? Ludzie swieccy nienawidzacy Yahweh , ktorzy zarabiaja srednio 100tys miesiecznie sedziowie Rzeczpospolitej, czyz nie beda myslec bardziej o pieniadzach anizeli o tym co jest dobre? A co jesli pedofilia dotyka najwyzszej gory wladzy, gory najwyzszej z mozliwych, gdzie wszyscy praktycznie maczaja w tym paluchy? jak ty chcesz cos zmienic sadami ludzi bogatych ale i zepsutych przez pieniadze? Zadne sady nic nie zmienia ale Boze, gdzie jest ukryta Prawda AMen. Twoj film nic nie zmieni. Bedzie tylko gorzej i wiecej syfu wyjdzie na swiatlo dzienne.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
jak może się biedny od tej sekty uzależnić ??? zanieść im swoje dzieci i zapłacić za ciemne rytuały ??? to jest brak poczytalności , idiotyzm !!
Luke Stronghold Brimstone
Luke Stronghold Brimstone - 15 timmar sedan
episkopat zapowiada i obiecuje zrobimy to i tamto, puste deklaracje i tyle. 2000lat samych kompromisow ze wszystkimi . Wiara Apostolska bez kompromisow kontra viara watykanu a wiec samych kompromisow. 40tys wnioskow o podofilie w brukseli (Kevin Arnet) i dalej nic. co to znaczy podejzenie o pedofilie? skoro jest swiadek to gwalt byl dokonany, jakie wiec podejzenie? nazywajcie sprawe po imieniu . ich przenosza z miejsca na miejsce po kryjomu bo brakuje ksiezy. Rowniez wychodza ich brudy na swiatlo dzienne skrycie ukrywane przez 2000lat. ze jeszcze 100lat temu palili na stosach a ich rodzinom odbierali majetnosci za czytanie Pisma Swietego w ojczystym jezyku, bo tylko kler mogl tlumaczyc lacine. za to ze zmienili/zastapili takie Slowa w Pismie Swietym jak Milosc na kochanie, Jerusalem na jerozolime, Prawo Boze na zakon, pracuj na zdobywaj, i inne, choc na calym swiecie nikt sie nie odwazyl. dzieki temu wprowadzili zamieszenie w polsce i nikt nie rozumie tego co czyta. Przykazania Boze pozmieniali i czesc odrzucili i zadeptali. Zmienili metode i rodzaj Chrztu Apostolskiego.Usuneli wszystkie Swieta Biblijne ktore Yahweh rozkazal przestrzegac na wieki... itd... Apokalipsa 17 Jana Apostola wola o was od 2000lat! Wstyd i hanba klerze !
Posejdon Zwykły
Posejdon Zwykły - 16 timmar sedan
Jabłuszko jabłuszko księże kanoniku...
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
tak wężowe jabłuszko ... może teraz będą dzieci w inny sposób od "grzechu" uwalniać ???
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 15 timmar sedan
, też zwróciłem na to uwagę , dobre te jabłuszko było :)
L Sz
L Sz - 16 timmar sedan
zakonnice to osobne nieziemskie zjawisko
kobayashi 3
kobayashi 3 - 16 timmar sedan
Dobrze że sie przyznał
L Sz
L Sz - 16 timmar sedan
Sędzia Anna Maria Wesołowska z TVNu na sądzie ostatecznym potratuje to jako okoliczność łagodzącą.
j 23
j 23 - 16 timmar sedan
nasuwa się jedno pytanie : czy to jest walka z pedofilią czy tylko i wyłącznie z kościołem? bo jeżeli z pedofilią to trzeba by temat rozszerzyć do innych grup społecznych ? a jeżeli z kościołem no to jaknajbardziej kolejne odcinki są wskazane tylko i wyłącznie o pedofilii w kościele .
MegaRozka
MegaRozka - 16 timmar sedan
z pedofilią , ale zasadniczo to z instytucjonalnym ukrywaniem pedofilii i umożliwianiem im dalszych posług kapłańskich oraz pracy z dziećmi więc nie wiedze powodu rozszerzania tego filmu do innych grup społecznych , temat jest konkretny
Iza KK
Iza KK - 16 timmar sedan
To jest walka ze zorganizowaną przestępczością w Kościele polskim. Hierarchowie, którzy kryli swoich podwładnych nie są pedofilami ale powinni odpowiedzieć za te przestępstwa tak jak ci pedofile.
L Sz
L Sz - 16 timmar sedan
to jest walka z kościołem jako instytucją która ową pedofiliię ukrywa a ofiary traktuje z pogardą . W tym sensie w całej rozciągłości popieram walkę z kościołem .
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 16 timmar sedan
W sektach to jeszcze ma sens , ale w szkole to zawiadamiają policje , i po sprawie . Nauczyciele bali by sie kryć pedofila ...
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 17 timmar sedan
Swoją drogą te czarne suknie to kreatywny wynalazek .
Normalny facet musi walczyć często ze spodniami , a kapłan sukno do góry i pisiorek (jak mówią w filmie ) gotowy do akcji ...
a .. fu ...
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 16 timmar sedan
+L Sz Zbyt długie czyszczenie szamba , potrafi wciągnąć . Trzeba być powściągliwym , albo odpocząć .
L Sz
L Sz - 16 timmar sedan
+Mariusz POLAND podziwiam za powściągliwość i opanowanie. Chyba bym tak nie potrafił.
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 16 timmar sedan
+L Sz To kultura , wychowanie i katecheza ...
L Sz
L Sz - 17 timmar sedan
może Ty znasz się na sprawach wiary i wyjaśnisz : skoro xsience nie mogą mieć żon ani dzieci - to jak oni się mnożą ?
Iwona Święcińska
Iwona Święcińska - 17 timmar sedan
Panie Siekielski nie wiadomo jak panu dziękować? Przecież pan poruszył temat tak bardzo kontrowersyjny, że aż strach pomyśleć czy ktoś nie będzie chciał w tym panu przeszkodzić, wielki podziw i szacunek dla pana
anncathryn
anncathryn - 18 timmar sedan
Dlaczego komentaz jest po niemiecku?
Lord Voldemort
Lord Voldemort - 13 timmar sedan
Bo dokument oglądają ludzie z całego świata?
Dar Pie
Dar Pie - 16 timmar sedan
te Polak a ortografia ?
MegaRozka
MegaRozka - 16 timmar sedan
komentarze są w różnych językach
Waldemar Pastuszka
Waldemar Pastuszka - 18 timmar sedan
Wszystko tu można powiedzieć a i tak o tym co będzie zadecydują młode mamy.
To one NIE nakłonią swoje dzieci do paciorków i do pójścia na religię.
To one NIE zapiszą swoich synów na ministranturę.
To one NIE posłuchają swoich mądrych mam z uniwersytetu trzeciego wieku i NIE zorganizują I Komunii, Chrztu i 12 potraw wigilijnych.
To one NIE pójdą w niedzielę z wózkiem na mszę i NIE dadzą w prezencie Biblii.
Polaku!
Czy ty umiesz czytać tekst, gdy on jest napisany majuskułą?
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
tak, JA umiem. Przytocz ich przykazania to wszystko będzie jasne.
u u
u u - 7 timmar sedan
Ja nie jesteś szkoesmu ja się tylko dziwię że ich nie poxamyksno
u u
u u - 7 timmar sedan
+Waldemar Pastuszka jesteś
u u
u u - 7 timmar sedan
No tugafssz
Lord Voldemort
Lord Voldemort - 12 timmar sedan
+Waldemar Pastuszka tak jest, ale zawsze warto podkreślać również udział ojców, którzy na szczęście są coraz bardziej obecni w życiu dzieci
tomasz pastuszek
tomasz pastuszek - 19 timmar sedan
Ksiezy pedofili w polskim kosciele jest ponad tysiac , sprawy sa ukrywane .
Sławomir Sylwester
Sławomir Sylwester - 15 timmar sedan
+L Sz Najważniejsza jest świadomość społeczna - poparcie. Jak to się skończy, nie będzie kasy, to i rząd nie będzie się z nimi patyczkował. Niestety kler mówi jak głosować ale jak młodzi się zbuntują i pójdą do urn to się może bardzo szybko sutuacja odwrócić. Oby rychło...
Sławomir Sylwester
Sławomir Sylwester - 16 timmar sedan
+L Sz O czym pan mówi. Na Superstacji nagłośniono sprawę aborcji w szpitalach. Ordynator musi pisać dokładne raporty do kapelana czy zabieg był na pewno uzasadniony. To jest druga władza w Polsce a może i pierwsza. Wszystko jest możliwe.
L Sz
L Sz - 16 timmar sedan
+Sławomir Sylwester Z czysto badawczego punku widzenia interesuje mnie na ile " łowienie czarnych landrynek" obywa się na bezczelnego na terenie szkoły ? Czy to nie jest tak, że " wielebny" juz na terenie szkoły zbiera namiary : numery telefonów , kontakty internetowe uczniów ? Szkoła powinna za to odpowiadać ..
Sławomir Sylwester
Sławomir Sylwester - 16 timmar sedan
+L Sz Przedszkola i szkoły są dużo mniej hermetycznym środowiskiem no i nie świętym. Rzygam już obrzydliwymi tłumaczeniami katozajobów że w innych zawodach jest więcej przypadków pedofilii. Po pierwsze, ksiądz to nie zawód, dwa, jak ma być więcej skoro KK tuszuje te sprawy. Wystarczy wpisać w YT hasło "skazane nauczycielki za sex z uczniem", jest tego masę. Moje dwa ulubione przypadki: W USA, 31 letnia nauczycielka za sex z OSIEMNASTOLETNIM uczniem poszła siedzieć na pół roku do tego wpis na listę przestępców seksualnych na 15 lat! Oczywiście kariera zawodowa w gruzach. Drugi przypadek jest bardziej skrajny bo nauczycielka zaszła w ciążę z 12 letnim uczniem i ją w takim stanie posadzili. Gdy wyszła znowu z tym samym uczniem zaszła drugi raz w ciążę i znowu do paki. Jak wyszła drugi raz to się pobrali. Czy to ma sens? Masę przypadków gdzie dwudziestoparoletnie nauczycielki idą do więzienia za sex z uczniami od 15 do 18 lat! To jest paranoja!!!
Patrick Z
Patrick Z - 19 timmar sedan
Nergal
Pieczyński
Smarzowski
Sekielski
Ci panowie poszli pod prąd w tak zacofanym obyczajowo kraju jak Polska (najbardziej religijny kraj w Europie). Brawo dla was bracia
L Sz
L Sz - 18 timmar sedan
prof. Monika Płatek Maria Szyszkowska Szczuka Eliza Michalik brawo siostry............ żeby nie było że jesteśmy szowinistyczne męskie śwninie.
jakub k
jakub k - 20 timmar sedan
KATOL = PATOL
Bernard Jankura
Bernard Jankura - 21 timme sedan
."Cynické lhaní a exhibicionismus některých politiků už nevyvolávají nadšení, nýbrž spíš ošklivost. Postavit se proti tomu nevyžaduje tak velké hrdinství. Stačí si připomenout, na čem stály a stojí dobré společnosti. Na poctivosti, pravdivosti, na respektu k právu."Zrušit kont.úřad....nejedná..
Monika Wisniewska
Monika Wisniewska - 21 timme sedan
Myślicie że Cybula popełnił samobójstwo?
Dziubirator
Dziubirator - 14 timmar sedan
+Sławomir Sylwester Cała religia to biznes. Są w niej sektory i strefy bardziej dochodowe i mniej dochodowe. Pozdrawiam
L Sz
L Sz - 17 timmar sedan
+Sławomir Sylwester taki z pozoru niewinny przykład : wielebni przejęli cmentarze - niemal wszystkie w całej Polsce. Pochówków rocznie jest ok 400 tyś. Zasiłek pogrzebowy - powiedzmy 4,5 tyś - to jedyne pewne pieniądze w tym kraju. I tu biznesplan : niech do czarnego worka trafia 30 % tej kwoty to daje 540 mln z co roku
Sławomir Sylwester
Sławomir Sylwester - 17 timmar sedan
+L Sz Z budżetu bezpośrednio idzie 2 miliardy, powtarzam bezpośrednio. Fajne zestawienie zrobił kanał Światowid "Ile kosztuje nas kościół". Niedawno odkryłem na YT debatę z 2012r. u T. Lisa "Na żywo, kościół książę czy żebrak". Wyśmiewana Synyszyn punktowała te kłamliwe mordy w koloratkach. Również polecam tak jak o Licheniu. Wchodźcie, łapkujcie, komentujcie, udostępniajcie. T. Kościuszko już grubo ponad 200 lat temu pisał że KK to zaraza i trzeba oddzielić go od państwa. Oni bezczelnie każą sobie dziękować za 1918 rok ale nic nie mówią komu zawdzięczamy III rozbiór Polski. Cały ówczesny kler siedział w Targowicy. . .
L Sz
L Sz - 17 timmar sedan
+Sławomir Sylwester owe 19 MLD to tylko wpływy z budżetu państwa ale to nie koniec. - samorządy - wszelkie dotacje na tzw inicjatywy pozarządowe - tu gminny sługus biegnie z wypełnionym wnioskiem całować wielebnego w pierścień żeby raczył podpisać wniosek - żeby gmina mogła przelać środki - dotacje unijne - to już poważne pieniądze . W każdym unijnym programie operacyjnym wśród beneficjentów ( biorących kasę ) - kościoły i związki wyznaniowe są zawsze na 1 miejscu. Mógłbym pisać dłużej ale jakoś mnie mdli :-(
nie znajoma
nie znajoma - 21 timme sedan
Polecam wam też książkę z 2019 r. "Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie" - Frédéric
Martel ukazująca prawdziwe oblicze instytucji kościoła.
Szokująca ukazująca manipulacje, wykorzystywanie, zakłamanie, hipokryzję kościoła. Jezus przenigdy by nie chciał takiego kościoła. To z pewnością nie jest Jego kościół. Książka wzbudza ogrom trudnych emocji, wymaga czytania na raty z kilkudniowymi przerwami.
Finet Deux2
Finet Deux2 - 21 timme sedan
Ta akcja braci Sekielskich Kosciol sie oczysci i bardzo dobrze sie stalo :) natomiast, coz nagonka bedzie na zupelnie nie winnych duchownych. Ten film przyniesie rozne owoce :) :(
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
jaki duchowny jest bez winy głosząc te brednie, kultywując rytuały, kult picia krwi, jedzenia ludzi ???
Iza KK
Iza KK - 14 timmar sedan
Już przyniósł. Ale te najważniejsze jeszcze nie dojrzały. Jako społeczeństwo polskie czekamy na oskarżenia i skazanie prawomocnym wyrokiem biskupów ukrywających przestępców.
L Sz
L Sz - 21 timme sedan
Film nie ma na celu "zrobienie kościołowi dobrze " Film jest krzykiem o braku pomocy ofiarom ze strony PAŃSTWA polskiego chroniącego przestępców w koloratkach kosztem ofiar. Ofiara ma przeciwko sobie : zarówno sprawcę jak i państwo polskie. Wspomnianego wyżej kościoła ( przez małe "k" bo to rzeczownik pospolity ) nie da się oczyścić ani zdezynfekować - bo to zbyt przegniła gangrena nie nadająca się do naprawy.
Dar Pie
Dar Pie - 22 timmar sedan
Dziś rano na Onecie były wyniki ankiety
78% społeczeństwa chce dymisji biskupów odpowiedzialnych za krycie pedofili
14% nie ma zdania
8% jest przeciw
Te 8% to kler i ''cywilni pedofile
Jak na tak politycznie podzielony naród zgodność godna podziwu
Dar Pie
Dar Pie - 15 timmar sedan
+Emma Gevorgyan sporo takich
Emma Gevorgyan
Emma Gevorgyan - 15 timmar sedan
+Dar Pie Dobrze powiedziane , pozbawieni empatii.
Dar Pie
Dar Pie - 15 timmar sedan
+Emma Gevorgyan saludzie pozbawieni empatii albo tacy którzy byliby przeciw dymisji ale wiedzą że to złe i '' palą głupa ''
Emma Gevorgyan
Emma Gevorgyan - 15 timmar sedan
+Dar Pie Ja to rozumiem, ale to nie jest prosty temat, każdy muszy mieć jakiś zdanie.
Monika Kawa
Monika Kawa - 23 timmar sedan
Biedny to tutaj jest pan Marek.
Jego żona okropna, żeby mu takie coś powiedzieć.
Ale ona ma trochę racji. Po co on tam chodził ???

Po tym pierwszym ohydnym czynie księdza już nigdy nie powinien iść do niego.
To nie 7 - latek, tylko 13 - 15 lat.
Należało stanowczo się przeciwstawić i powiedzieć to rodzicom.
Może by i nie uwierzyli, a może tak. Kto to wie ???
Lepsze to niż chodzenie tam z własnej woli, jeśli się wie po co.
Monika Kawa
Monika Kawa - 9 timmar sedan
+Anna Krupa Być może tak, ale przypomnij mi pytanie.
Monika Kawa
Monika Kawa - 9 timmar sedan
+Mariusz POLAND Ciekawe w którym miejscu przekroczyłam jakąś granicę ??? Ale nie chcę tego wiedzieć, zwłaszcza od osoby, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Anna Krupa
Anna Krupa - 10 timmar sedan
@Monika Kawa kiedy udzielisz mi odpowiedzi na proste pytanie, które ci zadałam? ty wiesz które :) sądzę, że masz syndrom okołosztokholmski; wyjdź ze swojej piwnicy, poznaj innych ludzi, zwiedź świat, przewietrz umysł - obecnie wydaje ci się, że twoja parafia jest pępkiem wszechświata, ale tak nie jest :)
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 10 timmar sedan
+Dziubirator Tak , to oczywiste .. ja na jej miejscu każdego komentarza to bym się wstydził do końca życia . No cóż odpowie na sądzie ostatecznym ...
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 10 timmar sedan
+L Sz Dodam tylko , że budują autorytet też przez swój mundurek . To jest jedna z psychologicznych zasad wywierania wpływu . Dziecko nie ma szans ...
Andrzej Wojtas
Andrzej Wojtas - 23 timmar sedan
Pora na film o Janie Pawle II - z uwzględnieniem jego długoletnich przyjacielskich relacji z gwałcicielem i pedofilem Macielem Delgado, udziału w tuszowaniu afer finansowych Banku Ambrosiano, zwalczania postępowych ruchów w Kościele (np. teologia wyzwolenia) oraz postępowych teologów (np. Hans Kung), uporu w zakazywaniu prezerwatyw, powodującego pośrednio rozprzestrzenianiu się AIDS w Afryce i nie tylko - oraz wielu innych faktów, dotychczas pomijanych w (zwłaszcza polskich) biografiach i filmach o Wojtyle.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
podobno jp II ma syna. sprawę wyciszono. może już czas na rodzinkę ...
Anna Krupa
Anna Krupa - 10 timmar sedan
@Monika Kawa kiedy udzielisz mi odpowiedzi na proste pytanie, które ci zadałam? ty wiesz które :) sądzę, że masz syndrom okołosztokholmski; wyjdź ze swojej piwnicy, poznaj innych ludzi, zwiedź świat, przewietrz umysł - obecnie wydaje ci się, że twoja parafia jest pępkiem wszechświata, ale tak nie jest :)
Andrzej Wojtas
Andrzej Wojtas - 10 timmar sedan
Monika Kawa Mogło. Pod koniec życia - wtedy nie wiedział już nawet gdzie jest i czy ma mokrą pieluchę.
Dom P
Dom P - 11 timmar sedan
+Monika Kawa ulubiencem JP2 byl Marcial Maciel Degollado - pedofil ktory gwalcil nawet swoje wlasne dzieci
Dom P
Dom P - 11 timmar sedan
+Monika Kawa ale nie bylo tepa dzido, JP2 o wszystkim wiedzial
Wojciech Ogierman
Wojciech Ogierman - 23 timmar sedan
22 000 łapek w dół ... klikający łapki w dół, też są współwinni!!! Polska potrzebowała takiego filmu, bo amerykański Spotlight przeszedł przez nasz kraj bez echa
Adam Buńko
Adam Buńko - 23 timmar sedan
Śmierć ....tylko śmierć skurwysynom
Isia
Isia - Dag sedan
Najgorsze potwory głoszą kazania o tym by być dobrym.
Jacek waga
Jacek waga - 4 timmar sedan
macają wasze dzieci już przy kulcie chrztu !!! programująwas i wasze domy ich magicznąwodą ... !!! bójcie się tego ich boga, na prawdę bójcie się.
Przemyslaw Skobiehko
Przemyslaw Skobiehko - Dag sedan
Ale jazda , to rury bardaszane ..sam ma 3 dzieci no ale zadne nie mialo chrztu i nie bedzie mialo na pewno bo dla mnie kościół i ksiadz poprostu nie istnieje a juz zapowiedzialem ze jak kopne w dywan to nie życzę sobie na moim pogrzebie ksiedza a pieniądze ktore byly by wydane na pastucha to dac na schronisko dla piesków.
L Sz
L Sz - 17 timmar sedan
+Sławomir Sylwester to na koniec kościelnej kariery wypada ostatni raz odwiedzić wielebnego z druczkiem dot apostazji oraz wycofać formalnie zgodę na przetwarzanie własnych danych osobowych na jego czarnym serwerze. To ważne aby nie podnosić ich statystyki. Jak uda się obalić mit 90 % - stracą pretekst ciągnięcia kasy
Sławomir Sylwester
Sławomir Sylwester - 17 timmar sedan
W 1996 roku, gdy skończyłem 18 lat odmówiłem śp ojcu(gorliwemu katolikowi) uczestniczenia w mszy "św". Matka była ateistką i tak trwamy do dziś.
Sławomir Sylwester
Sławomir Sylwester - 17 timmar sedan
Gratuluję odwagi panie Przemysławie, oby więcej takich.
L Sz
L Sz - 20 timmar sedan
+Mariusz POLAND to może przygarniemy do grona jakąś koleżankę żeby nie było że jesteśmy męskie szowinistyczne świnie
Mariusz POLAND
Mariusz POLAND - 20 timmar sedan
+Baska N.Y. Ups .. wycieli "szustego " ... i to jest siła naszego wroga ... kto te komentarze usuwa ?
Waldemar Pastuszka
Waldemar Pastuszka - Dag sedan
Z części wpisów tutaj widać, że Polacy wypierają się prawdy i boją się jej bronić, czy samemu szukać.
Dlatego to tak ślamazarnie idzie.
Gdybyż oni wiedzieli, jakich łajdactw dokonywał ten ich święty JPII!
Nie tylko w odniesieniu do pedofilii, ale np. przy banku Ambrosiano.
Nie sprawdzi i na fakty pluje i pomaszeruje do Piekar PEDOFILOM hołd składać.
Szamanizmy odczyniasz, zamawiania, jak zelotki, co zdrowaśkami w piecu uzdrawiały Rozalkę
Hieronim Ąkla
Hieronim Ąkla - 22 timmar sedan
Nic dodać, nic ująć.
midgdfg dfsdgsdfh
midgdfg dfsdgsdfh - Dag sedan
takich ludzi molestowanych przez księży jest setki w Polsce sam byłem kiedyś na mszy odprawianej przez PEDOFILA wpiszcie sobie w gogle ksiądz Piotr Szepietowski,był to prezes fundacji Effatha duża szycha w kościele a mało tego ofiara stała się Łowcą piękna karma.. do kościoła nie chodzę .. tak jestem wierzący..
Nästa